CASE STUDIES

Naše práce //

V nasledovnej sekcii nájdete prípadové štúdie a ukážky našej práce. 

VIDEO REFERENCIE

CASE STUDIES

Rebranding talianskej cukrárne Delizie

Pre prvú taliansku cukráreň na Slovensku sme urobili redizajn firemnej identity. Urobili sme nový web, redizajnovali logo a zlepšili fungovanie prevádzky. Rovnako sme nahrali reklamné promo video a vykonali kontrolu účtovníctva a biznis modelu.

Produktové fotenie pre Pralinkovo

Pre klienta sme zrealizovali produktové fotenie praliniek. Kombinovali sme zábery a kompozície v exteriéri aj interiéri

Pracujeme pre najlepšiu pekáreň v Trnave

Pre klienta realizujeme služby zamerané na optimalizáciu procesov, zefektívnenia cash-flow a rozvoj obchodu. Zastrešujeme produktové fotenie, reklamné kampane a kreatívny obsah. Okrem toho sme sa zamerali aj na rozvoj B2B segmentu.

10 000 účastníkov a vyše 50 podujatí

Za posledné 2 roky sme zrealizovali vyše 50 vzdelávacích podujatí, workhopov a seminárov, na ktorých sa spolu zúčastnilo vyše 10 000 účastníkov. Realizovali sme ich primárne pre podnikateľov, ale viaceré z nich boli zamerané aj pre start-upy, začínajúcich podnikateľov a pre vysoké školy.

Boli sme pri zrode Prehliadok Trnavy

Jednou z hlavných tém ktorým sa v agentúre venujeme, je tvorba efektívnych biznis modelov. Zameriavame sa primárne na etablované spoločnosti, ktoré potrebujú diverzifikovať svoje podnikanie, zvýšiť predaj, reagovať na interné / trhové zmeny, alebo zmeny zákazníckych preferencií.

Webová stránka pre umeleckého dizajnéra

Klientovi sme vyrobili webovú stránku, spolu s eshopom na mieru. Konzultovali sme jej vznik nie len po technickej stránke, ale aj po stránke užívateľskej.