PRACUJEME PRE LEGENDÁRNY MLIEČAK

Mliečak Piešťany

Mliečak Piešťany

Pub, pizza a reštaurácia
v centre Piešťan

Mliečak Piešťany je reštaurácia a piváreň, ktorá stojí na mieste legendárneho mliečneho baru na Winterovej ulici, neďaleko Kolonádového mosta. Vnútorné priestory a vonkajšia terasa poskytujú ideálne miesto na oslavy, firemné podujatia, ale aj vedomostné kvízy, či koncerty. Reštaurácia sa orientuje na denné menu a v ponuke má aj a-la-carte v podobe európskej kuchyňe a chrumkavej pizze. Okrem toho sú v ponuke aj fantastické burgre, či letné šaláty.

Pre klienta sme vyrobili novú webovú stránku a dlhodobo zastrešujeme produktové fotenie a správu sociálnych sietí. Rovnako natáčame videá a vyrábame grafiku pre eventy a podujatia.

Mliečak Pieštany má nový web!

Pre reštauráciu sme vyrobili novú kreatívnu webovú stránku. Urobili sme mierny redizajn loga a grafických prvkov. Vybrali sme nové farby a modernejší dizajn. Snažili sme sa, aby webová stránka dokonale reprezentovala reštauráciu, a aby obsahovala všetky potrebné informácie. Responzivita na mobilných zariadeniach je samozrejmosťou.

Produktové fotenie

Pre Mliečak Piešťany pravidelne realizujeme produktové fotenie. Vždy sa snažíme, aby fotka čo najviac vystihovala úžasnú chuť jedla, a aby oslovila zákazníkov. Pri fotení v interiéri používame modernú techniku, vrátane svetiel. Fotky následne editujeme, a ďalej s nimi pracujeme. Pridávame grafické elementy, texty a vytvárame tak obsah na sociálne siete.

Mliečak
Mliečak
Raňajočky
Mliečak
Mliečak
Mliečak

Spravujeme sociálne siete

Pre Mliečak Piešťany spravujeme sociálne siete. Využívame pri tom náš automatizovaný systém, ktorý slúži na plánovanie obsahu. Obsah plánujeme na mesiac vopred, podľa odsúhlasenej stratégie. Z fotiek si pripravíme štvorcové formáty na príspevky, a vertikálne fotky používame na stories.

Súčasťou obsahu je aj copywriting. Grafiku dopĺňame o zaujímavosti, interaktívne prvky, ankety, otázky, ale aj súťaže. Jedná sa o kreatívnu prácu, ktorej hlavnou úlohou je vzbudenie záujmu a interakcie.

Video je najlepším formátom pre organické šírenie obsahu. Natáčame preto krátke videé, ktoré okrem Instagramu zverejňujeme aj na Tiktoku.

Mliečak