PRODUKTOVÉ FOTENIE A MARKETING

PRALINKOVO

Pralinkovo ICRA

Pralinkovo – unikátne čokolády zo Záhoria

Spoločnosť Pralinkovo je dokonalým spojením dizajnu, chute, vône, kvalitnej belgickej čokolády a ručnej práce. Jedná sa o inovatívny produkt, za ktorým stojí šikovná pani cukrárka a celý proces výroby je založený na ručných postupoch a vyžaduje veľa trpezlivosti. Výsledkom sú farebné rozmanité druhy praliniek, plné prírodných náplní. Ak ste ešte neochutnali, vrele odporúčame.

Pre klienta sme zrealizovali produktové fotenie. Kombinovali sme interiér a exteriér. Pripravili sme všetku potrebné grafiku, fotky a pustili sme sa do výroby firemnej prezentácie a príspevkov na sociálne siete.

Produktové fotenie na sociálne siete

Pre spoločnosť Pralinkovo sme zrealizovali produktové fotenie, a následne sme pripravili aj grafiku na sociálne siete. Jednalo sa primárne o formát stories na Instagrame. V Inovačnej a kreatívnej agentúre sa venujeme tvorbe content plánov , grafickému spracovaniu obsahu a rovnako copywritingu.

Výroba firemnej prezentácie

Pre spoločnosť Pralinkovo sme ďalej vytvorili firemnú prezentáciu, ktorej hlavným cieľom je rozvoj B2B segmentu. V Inovačnej a kreatívnej agentúre sa venujeme aj priamemu predaju. Firemná prezentácia je užitočný nástroj, ktorý vkladáme ako prílohu do mailu. Pre klientov pripravujeme databázy, ktoré obsahujú kontaktné informácie na potenciálnych zákazníkov. Následne rozposielame maily, ktorých súčasťou je aj firemná prezentácia.

Pralinkovo
Pralinkovo

Pokiaľ máte záujem o podobnú službu, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vypracujeme nezáväznú cenou ponuku.