SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ A ROZVOJ OBCHODU

DOBRÁ PEKÁREŇ

Dobrá Pekáreň

Spoločnosť MIPANO s.r.o. so sídlom v Trnave, známa aj ako Dobrá Pekáreň, bola založená v roku 2017. Z malej rodinnej firmy sa za 5 rokov podnikania podarilo vybudovať modernú a obľúbenú pekáreň, a to aj napriek vysokej konkurencii v podobe veľkých obchodných reťazcov. Spoločnosť má aktuálne 2 podnikové predajne v Trnave a v portfóliu nájdete veľa druhov pečiva, chlebov, žemlí, ale aj kysnutých a nekysnutých koláčov. Pre klienta realizujeme služby zamerané na optimalizáciu procesov, zefektívnenia cash-flow a rozvoj obchodu. Zastrešujeme produktové fotenie, reklamné kampane a kreatívny obsah. Okrem toho sme sa zamerali aj na rozvoj B2B segmentu. Klientovi sme pripravili databázu potenciálnych spoločností v segmente HORECA. Pripravili sme firemnú databázu a zabezpečili aj akvizíciu nových klientov.

Správa sociálnych sietí

Pre dobrú pekáreň spravujeme sociálne siete. Na mesačnej báze robíme produktové fotenia a vyrábame grafiku. Každý deň publikujeme stories na Facebooku a Instagrame. Niekoľko krát do mesiaca publikujeme príspevky s popisom a samozrejmosťou je aj tvorba Reelsov. S tými dosahujeme vysoké zhliadnutia aj na platforme TikTok.

Reklamné video

V Inovačnej a kreatívnej agentúre máme profesionálnu techniku – svetlá, kamery, mikrofóny, drony. Využívame ich na tvorbu reklamných a propagačných videí. Celý proces produkcie vytvárame sami – od scenára, natáčania, strihu, až po distribúciu na všetkých dostupných platformách.

Príbeh značky

Okrem výroby stránky a grafických príspevkov zabezpečujeme aj komplexné zastrešenie brandingu a príbehu značky. Pracujeme s dátami, psychológiou predaja a kreatívnym dizajnom. Vďaka našej práci dokážeme zvýšiť konkurencieschopnosť firmy na trhu, vzbudiť pozornosť a záujem potenciálnych zákazníkov.

O našej práci najviac vypovedajú samotné výsledky, ktoré si môžete pozrieť napríklad na Instagrame Dobrej Pekárne.

Ak máte záujem o správu sociálnych sietí, alebo potrebujete natočiť reklamné video, neváhajte nás osloviť. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku.