FIREMNÁ IDENTITA, TVORBA WEBU A GRAFIKY

Víno Alora

 ICRA Víno Alora

Víno Alora Radošovce

Víno Alora je moderné slovenské vinárstvo, založené na základe rodinnej tradície od roku 1941. Nachádza sa v obci Radošovce pri Skalici a venuje sa pestovaniu viniča, výrobe vína (najmä novošľachtencov), vzdelávaniu a podpore slovenského poľnohospodárstva. Pre značku Alora sme vyrobili dizajn manuál, vrátane loga, fontov, etikiet, a zodpovedáme za celú komunikačnú stratégiu.

Zadanie klienta bolo jednoduché: vyrobiť jednu z najkrajších webových stránok na slovenskom trhu, s respozívnym dizajnom a integrovaným eshopom. Pri výrobe webu sme vychádzali z histórie, rodinnej tradície, ale snažili sme sa aby stránka vyzerala moderne a pútavo. Prezentáciu webovej stránky nájdete vo videu.

ICRA Víno Alora
ICRA Víno Alora
ICRA Víno Alora

Výroba novej webovej stránky

Grafické práce

Víno Alora billboard
Víno alora leták

Príbeh značky pre Víno Alora

Pre klienta Víno Alora sme vymysleli celý príbeh značky a nastavili dlhodobú komunikačnú stratégiu. Vytvorili sme logo, dizajn etikiet (vrátane zabezpečenia tlače), navrhli vizitky, rollup, bannery, letáky, a všetky online aj printové verzie grafiky. Okrem výroby stránky a grafických príspevkov zabezpečujeme aj komplexný návrh brandingu, príbehu značky. Pracujeme s dátami, psychológiou predaja a kreatívnym dizajnom. Vďaka našej práci dokážeme zvýšiť konkurencieschopnosť vašej firmy na trhu, vzbudiť pozornosť a záujem potenciálnych zákazníkov.

Realizované práce:

  • UI / UX a responzivita
  • SEO optlimalizácia
  • Analytika, Facebook pixel
  • Výroba propagačných letákov
  • Výroba vizitiek
  • Grafika a príspevky na sociálne siete
ICRA Víno Alora

kontaktujte nás

Máte záujem o podobnú službu?