NAŠE SLUŽBY

Video produkcia

Video produkcia

video je v roku 2024 kľúčové

Kreatívna video produkcia pre firmy

Špecializujeme sa na výrobu kreatívnych videí pre firmy. Reklamné video a videovizitka sú v roku 2024 kľúčové pre zlepšenie konkurencieschopnosti a predaja. Naša kreatívna video produkcia je postavená na kvalitnej technike, a samozrejmosťou sú aj dronové zábery. Kreatívne video slúži na propagáciu firmy, podklad pre obchodníkov, zlepšenie organického dosahu a viete ho využiť aj ako platenú formu video reklamy, ktorá generuje nové leady.

Scenár a návrh

Pripravíme kreatívny
scenár a návrh videa

Natáčanie

Video nahráme našou
profi technikou

Strih a edit

Do videa pridáme
kreatívne efekty

Cenová ponuka

Radi vám zašleme nezáväznú cenovú ponuku

Ukážky našej video produkcie

Video produkcia a promo video pre firmy

Video je v roku 2024 kľúčová forma obsahu. Pomáha zvyšovať dosah na potenciálnych zákazníkov, podporuje budovanie značky a rovnako sa vďaka nemu lepšie vykonáva podpora predaja. Spravujeme sociálne siete desiatkam spoločností a vieme, čo odlišuje priemerné videá od tých, na ktoré sa zákazníci radi pozerajú. Je tým kreativita a emócia. Skutočne kvalitné video je také, ktoré dokáže preniesť emóciu, príbeh, ba dokonca aj chuť či vôňu.

Čo musí spĺňať kvalitne natočené video:

  • Základom úspechu je najmä kvalitný scenár, ktorý musí byť jasný, výstižný, miestami vtipný a najmä pozitívny. Využívame pri tom naše skúsenosti s tvorbou pitch deckov, resp. prezentácií, ktoré tvoríme pre start-upy na ich stretnutia s investormi. Riadime sa zlatým pravidlom, že celý koncept, konkurenčnú výhodu riešenia a unikátnosť firmy by mala byť odprezentovaná do 1-2 minút. Scenáre máme radi akčné a dynamické.
  • Súčasťou kvalitného videa je aj jeho edit – strihy, dynamika, použitá hudba, kvalitné ozvučenie a colour grading. Celý dojem videa je tvorený súhrou detailov, ktoré by mali byť v symbióze. Natáčaniu teda predchádza príprava, počas ktorej si s klientom dohodneme emóciu, s ktorou budeme pracovať. Jej sa následne prispôsobí samotná práca s kamerou. Je totižto odlišné keď robíme video pre gastro segment, alebo pre technologickú firmu.
  • Treťou najdôležitejšou časťou sú dodatočné animácie a titulky. Animácie slúžia napr. na zdôraznenie názvov. Jedná sa o textové animácie, alebo o abstraktné intro / outro sekvencie, ktoré videu dodávajú estetickosť. Keď odovzdávame výsledné video klientovi, tak prikladáme aj kópiu s titulkami. V praxi sa stáva, že v niektorých prípadoch nie je možné používať zvukové zariadenie a titulky tak zabezpečia plnohodnotné pozretie videa.

Kreatívna video produkcia pre sociálne siete

Radi robíme video obsah aj na sociálne siete. Jedná sa o kratšie videá ktoré slúžia na odprezentovanie konkrétneho produktu, služby, alebo ako podklad na pre reklamnú kampaň. Tento obsah najlepšie funguje, keď si zachová svoju pravidelnosť. Jedným z benefitov je aj naša aplikácia, ktorá slúži na vytváranie content plánu. Celý obsah pripravujeme na mesačnej báze a klient tak má zabezpečenú profesionálnu komunikáciu na sociálnych sieťach. 

Ako ukážku si môžete pozrieť našu prácu pre reštauráciu Iná Haluška v Trnave. Jedná sa o reklamné videá, ktoré zverejňujeme 4x do mesiaca. Pravidelnosť publikovania obsahu je v dnešnej dobe kľúčová. Pomáha budovať príbeh značky, zvyšovať interakciu so sledovateľmi, a samozrejme aj samotný algorytmus nás má čoraz radšej. Máme skúsenosti s desiatkami spoločností, pre ktoré video obsah vytvárame a poznáme najnovšie trendy a to čo v praxi funguje.