REDIZAJN FIREMNEJ IDENTITY

Cukráreň Delizie

ICRA Delizie

Prvá talianska cukráreň na Slovensku

Delizie je prvá talianska cukráreň na Slovensku a nachádza sa v centre Prešova. Pre túto spoločnosť sme zrealizovali viacero aktivít. Vytvorili sme novú webovú stránku, vykonali sme redizajn značky, vymysleli sme nový nápojový lístok a vykonali aj analýzu účtovníctva a cenotvorby.
Pôvodná webová stránka mala viacero nedostatkov (problémy v objednávkovom formulári, veľa pluginov, technické nedostatky) a tak sme pre spoločnosť vymysleli a spustili nový web spolu s eshopom. Hlavný dôraz sme kládli na estetiku, dizajn a rýchly nákupný proces. Výsledok si môžete pozrieť v nasledovnom linku.

Nový nápojový lístok a logo

Následne sme sa pustili do redizajnu značky a printových dokumentov. Navhrli sme nové menu, a dizajn nápojového lístka. Opustili sme od pôvodnej grafiky a navrhli nový, moderný a príťažlivý dizajn.

ICRA Delizie
ICRA Delizie
ICRA Delizie

Kreatívne promo video pre cukráreň Delizie

Vytvorili sme kreatívne promo video. Snažili sme zachytiť autentickú taliansku atmosféru, ktorá robí cukráreň naozaj unikátnou. Napísali sme scenár, nahrali video, pridali zvučnú taliansku hudbu a video bolo na svete.

Analýza trhového prostredia a nastavenie cenotvorby

V Prešove sme vykonali analýzu konkurenčných prevádzok. Na základe našej internej metodiky sme vykonali mystery-shopping konkurenčných cukrární, pričom sme zhodnocovali nasledovné prvky: kvalitu produktov, estetiku prevádzok, cenotvorbu, lokalitu a rozmiestnenie prevádzok, komunikáciu na sociálnych sieťach. Na základe toho sme dokázali identifikovať nedostatky konkurenčných spoločností a využiť ich na zlepšenie zákazníckeho zážitku. Výstupy slúžili aj pri definovaní novej komunikačnej stratégie a úprave cenotvorby.

Produktové fotenie

Pre cukráreň Delizie sme zrealizovali aj produktové fotenie, ktorého hlavný cieľom je správa sociálnych sietí. Produkty sú veľmi fotogenické, takže samotný proces fotenia bol pomerne jednoduchý. Aj tu však platí, že najdôležitejším predpokladom úspechu je pravidelné a konzistentné publikovanie obsahu. Vďaka našej aplikácii je celý proces správy sociálnych sietí plne automatizovaný.

Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra

Ak premýšľate nad redizajnom grafiky vo vašej prevázke, alebo chcete zlepšiť vašu komunikáciu na sociálnych sieťach, neváhajte nás kontaktovať. V Inovačnej a kreatívnej agentúre využívame najmodernejšie technológie a postupy, ktoré posunú vašu značku na výslnie!