PRACUJEME PRE NAJKRAJŠIE UBYTOVANIE V BANSKEJ ŠTIAVNICI

Ubytovanie Aura

Ubytovanie Aura

Romantické ubytovanie
v Banskej Štiavnici

Ubytovanie aura je jeden z najkrajších apartmánov v Banskej Štiavnici. Pozostáva z viacerých samostatných domčekov na Staromestskej ulici, priamo nad Botanickou záhradou. Jedná sa o romantické ubytovanie s nádherným výhľadom na Kalváriu. Do najbližšej kaviarne v centre mesta je to doslova na dosah ruky, no Aura zároveň poskytuje dokonalé súkromie a spojenie s prírodou. K dispozícii je wellness, sauna, moderné relaxačné služby ako napr. maderoterapia, no najmä rustikálne a poetické izby, ktoré si zamilujete.

Pre Ubytovanie Aura sme spravili redizajn firemnej identity a staráme sa o sociálne siete. Robíme interiérové fotenia, grafiku a natáčame video obsah na Facebook, Instagram a Tiktok.

Prenášame emóciu na sociálne siete

Zažiť krásy Štiavnice a čarovnú atmosféru ubytovania sa dá len osobnou návštevou. My však veríme, že je možné časť takéhoto zážitku sprostredkovať online. Snažíme sa zachytiť mesto a momenty tak okúzľujúco, ako v skutočnosti vyzerajú. Inšpirujeme tým sledovateľov, dávame im tipy na výlety a zvyšujeme návštevnosť ubytovania. Sociálne siete sa tak stávajú dôležitým konverzným kanálom, vďaka ktorému prichádzajú rezervácie aj mimo sezóny, alebo počas pracovných dní.

Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura

Príbeh značky je kľúčom k úspechu

Každá dobrá značka má svoj príbeh. Ubytovanie Aura sa nachádza v centre mesta a nový redizajn dokonale vystihuje jej príbeh. Prekreslili sme starú mapu, v ktorej je zakreslený supervulkán. Banská Štiavnica totižto stojí v kráteri vyhasnutej sopky, ktorá na tomto miest bola pred tisícmi rokov. A podľa mapy, sa Aura nachádza v jadre vulkánu. Aura je spojenie s prírodou, romantické miesto pre zaľúbených a rodiny s deťmi. Zároveň vás dokáže preniesť do sveta Sládkovičovej poézie a vy tak zažijete únik od všetkých starostí.

Túto emóciu sme sa snažili preniesť aj do redizajnu firemných tlačovín, ponukových listov, vizitiek a letákov.

Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura
Ubytovanie Aura

Krátke príbehy zo Štiavnice

Na sociálnych sieťach sme sa zamerali primárne na video. Natáčame krátke videá na Instagram a TikTok. Snažíme sa sprostredkovať sledovateľom zážitok a napovedať im, aké možnosti Banská Štiavnica ponúka. Prepájame preto ubytovanie so športovými, kultúrnymi, historickými a rekreačnými možnosťami.