PRACUJEME PRE NAJVÄČŠIE OBCHODNÉ SPOLOČNOSTI

Slovenská aliancia moderného obchodu

ICRA SAMO RTVS

Rozvoj duálneho vzdelávania

V spolupráci s konzultačnou spoločnosťou Centire pre ktorú pôsobíme ako externý dodávateľ služieb už 4 roky pomáhame Slovenskej aliancii moderného obchodu s rozvojom duálneho vzdelávanie. Aliancia zastrešuje najväčšie obchodné spoločnosti na trhu: Billa, dm drogerie markt, Kaufland, Lidl, Metro, Tesco a Terno.

Za túto dobu sme spoločne zrealizovali veľké množstvo podujatí, online vysielaní a súťaží. Každoročne sa nám podarí prepojiť zamestnávateľov s tisícami žiakov a spoločne vytvárame inovatívne vzdelávanie.

ICRA SAMO
ICRA SAMO

Reportáž RTVS

Pozrite si reportáž RTVS, ktorá zachytila odovzdávanie cien najväčšej celoslovenskej súťaže na podporu duálneho vzdelávania v sektore obchodu. Na odovzdávaní cien sa zúčastnili zástupcovia všetkých členov aliancie. Hlavnú cenu odovzdal Martin Krajčovič, predseda Slovenskej aliancie moderného obchodu.

Obchod je budúcnosť

Reportáž RTVS s víťazmi súťaže „Obchod budúcnosti“. Jedná sa o pilotný projekt, do ktorého sa zapojilo vyše 40 základných škôl. Našim cieľom je aj takouto formou podporovať záujem žiakov o duálne vzdelávanie a obchodné povolania. Obchod budúcnosti je súťaž, v rámci ktorej mali žiaci ôsmych ročníkov za úlohu „zhmotniť“ svoju víziu obchodu v budúcnosti, pričom kreativite sa medze naozaj nekládli. Víťazný projekt Maurérium, s ktorým žiaci ZŠ Ľudovíta Fullu v Košiciach vyhrali obsahoval maketu novodobej a modernej prevádzky – nechýbali solárne panely, zelená strecha, IT nástroje, 3D technológie, hologramy a o hlavnej výhre nás presvedčila najmä logickosť projektu a realizovateľnosť myšlienky.