ROZVOJ PODNIKANIA A GRAFICKÉ PRÁCE

Trnavská Viecha

Trnavská viecha

Podpora predaja pre Trnavskú Viechu

Trnavská Viecha je tradičná vináreň v Trnave, ktorá ponúka širokú paletu rozlievaných vín, primárne z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa v krásnych historických priestoroch a unikátnosť umiestnenia v hradnej veži, dotvára najmä presklená podlaha, pod ktorou sa nachádzajú pôvodné základy stavby. V ponuke okrem veľkého množstva vína nájdete aj tapas, syry, a mäsové výrobky ktoré sa dovážajú z Talianska. Vo Vieche sa pravidelne konajú vinárske podujatia, ochutnávky, degustácie, kvízy a zážitkové eventy. Svoje si tak nájdu milovníci vína, ale aj rodiny s deťmi, či zaľúbené páry. V letných mesiacoch je otvorená terasa pri hradbách, ktorá dotvára nádhernú atmosféru interiéru.

Nový nápojový lístok a grafika

Pre nášho klienta Trnavská Viecha sme zrealizovali viacero aktivít, zameraných na podporu predaja a inovácie služieb. Primárne sa jednalo o zatraktívnenie prevádzky, zlepšenie cesty zákazníka a zážitku z návštevy. Naše práce sprevádzali aj konzultácie týkajúce sa cenotvorby, eventov a zvýšenia povedomia.

Trnavská viecha
Trnavská viecha
Trnavská viecha

Grafické práce

Prvou požiadavkou klienta bol redizajn vínnej karty. Vyrobili sme tak nový nápojový lístok a zabezpečili aj tlač na luxusný papier. V druhom kroku sme navrhli a vyrobili ponukovú kartu pre letné osviežujúce drinky. Klientovi sme pomohli s prípravou grafických príspevkov na Facebook / Instagram, najmä za účelom propagácie podujatí a eventov, ktoré sa konajú priamo v Trnavskej Vieche. Pre klienta sme zrealizovali aj produktové fotenie nápojov, kávy a priestorov.