Naše práce

Podpora predaja pre Trnavskú Viechu

ICRA Trnavská viecha

Trnavská Viecha

Trnavská Viecha je tradičná vináreň v Trnave, ktorá ponúka širokú paletu rozlievaných vín, primárne z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa v krásnych historických priestoroch a unikátnosť umiestnenia v hradnej veži, dotvára najmä presklená podlaha, pod ktorou sa nachádzajú pôvodné základy stavby.

V ponuke okrem veľkého množstva vína nájdete aj tapas, syry, a mäsové výrobky ktoré sa dovážajú z Talianska. Vo Vieche sa pravidelne konajú vinárske podujatia, ochutnávky, degustácie, kvízy a zážitkové eventy. Svoje si tak nájdu milovníci vína, ale aj rodiny s deťmi, či zaľúbené páry. V letných mesiacoch je otvorená terasa pri hradbách, ktorá dotvára nádhernú atmosféru interiéru.Sme veľmi radi, že sme Trnavskej Vieche mohli pomôcť so zlepšením fungovania, zvýšením atraktivity a srdečne vás do nej pozývame!

ICRA Trnavská viecha
ICRA Trnavská viecha
ICRA Trnavská viecha

Ako zlepšiť podporu predaja

Pre nášho klienta Trnavská Viecha sme zrealizovali viacero aktivít, zameraných na podporu predaja a inovácie služieb. Primárne sa jednalo o zatraktívnenie prevádzky, zlepšenie cesty zákazníka a zážitku z návštevy.

Redizajn vínnej karty

Prvou požiadavkou klienta bol redizajn vínnej karty. Vyrobili sme tak nový nápojový lístok a zabezpečili aj tlač na luxusný papier.

Nápojový lístok pre letnú ponuku drinkov

Navrhli sme a vyrobili ponukovú kartu pre letné osviežujúce drinky.

Príprava grafiky pre podujatia

Klientovi sme pomohli s prípravou grafických príspevkov na Facebook / Instagram, najmä za účelom propagácie podujatí a eventov, ktoré sa konajú priamo v Trnavskej Vieche.

Produktové fotenie

Pre klienta sme zrealizovali aj produktové fotenie nápojov, kávy a priestorov.

ICRA Trnavská viecha

kontaktujte nás

Máte záujem o podobnú službu?