Unikátna ponuka bezplatných kurzov

Kurzy cez úrad práce

Kurzy cez úrad práce

Zručnosti pre trh práce

U nás získate bezplatné kurzy cez úrad práce

Naštartujte vašu kariéru, získajte lepšie pracovné miesto, alebo začnite podnikať. Odovzdáme vám vedomosti vďaka ktorým sami podnikáme a máme desiatky spokojných klientov. Zabudnite na hromadné kurzy, alebo učenie sa z videonahrávok. My poskytujeme výhradne kurzy, v ktorých sa vám experti venujú 100% času a odovzdajú vám to, čo v praxi funguje. Grantujeme 100% spokojnosť. Kurzy cez úrad práce a projekt Zručnosti pre trh práce vám ponúkajú jedinečnú možnosť získať kurzy ZADARMO.
Neváhajte, rozpočet tejto výzvy je obmedzený

KURZY ZDARMA

Získajte naše profesionálne
kurzy zadarmo

i

VYBAVÍME ŽIADOSŤ

Vybavíme za vás
všetku administratívu

REŠTART KARIÉRY

Odovzdáme vám všetky
naše vedomosti

Vyberte si z ponuky najžiadanejších kurzov

Vyberáme pre vás naše najžiadanejšie kurzy, ktoré vám pomôžu v rozvoji vašej kariéry

KURZ: WORDPRESS 2024

KURZ: EXPERT NA SOCIÁLNE SIETE

Zručnosti pre trh práce (ako získať kurz zdarma)

V rámci nového národného projektu máte možnosť získať príspevok na vzdelávanie. Ako to funguje?

AK STE NEZAMESTNANÝ

Ak ste evidovaný ako nezamestnaný, máte možnosť získať kurz v hodnote 900 EUR úplne ZDARMA. O kurz môžete požiadať takmer okamžite. Stačí si vybrať kurz, o ktorý máte záujem, vypísať žiadosť a zaniesť ju na príslušný úrad práce. Ak bude vaša žiadosť schválená, úrad vám zaplatí celý poplatok za kurz. Navyše, pokiaľ ste znevýhodnený uchádzač o prácu, úrad vám zaplatí aj ostatné náklady spojené s kurzom. V tomto prípade máte nárok aj na príspevok na cestovné a stravné vo výške 0,95 eur za hodinu a to až do maximálnej možnej výšky 190 eur.

AK STE ZAMESTNANÝ

O kurz môžete požiadať, aj ked ste zamestnaný v pracovnom pomere. V tomto prípade je potrebné zaregistrovať sa na Úrade práce ako záujemca o zamestnanie. Následne si vyberiete kurz, o ktorý máte záujem, vypíšete žiadosť a zanesiete ju na úrad práce. Ak bude vaša žiadosť schválená, úrad vám zaplatí celý poplatok za kurz.