Rozvoj podnikania

Kreatívny marketing v realitnom sektore

Pripravili sme pre vás bezplatnú prednášku, v ktorej sa venujeme téme marketingu a kreativity v realitnom sektore. Prednáška je určená všetkým, ktorých téma realít zaujíma, primárne však pre tých, ktorí sa venujú predaju, prenájmu a nákupu nehnuteľností. Situáciu na trhu všetci poznáte, záujem o nehnuteľnosti stupňuje tlak v podobe stále rastúceho dopytu. Situáciu nezhoršujú ani postupne rastúce úroky a úverová dostupnosť.

Na prednáške sa venujeme trhu primárne z pohľadu realitných maklérov. Na trhu je totižto veľká konkurencia a rozhodujúcim faktorom pre úspešné obchodovanie je viditeľnosť. Webinár v sebe zahŕňa naše skúsenosti, ktoré sme získali vďaka realizovaním úspešných obchodných kampaní pre viaceré realitné kancelárie. Na problematiku sa pozeráme najmä z pohľadu zvyšovania efektivity získavania nehnuteľností do predaja. Stále je totižto náročnejšie nehnuteľnosť získať, ako ju predať. Viditeľnosť na trhu je teda kľúčový prvok, ktorý umožňuje prirodzeným spôsobom zvyšovať dosah a získavanie nehnuteľností do predaja od potenciálnych predávajúcich

Na prednáške sa dozviete:

  • Čo by mala obsahovať efektívna a príťažlivá webová stránka
  • Ako využiť kreativitu pri tvorbe obsahu
  • Ako realizovať úspešné reklamné kampane
  • Ako pochopiť cestu zákazníka a ako distribuovať obsah
  • Ako sa stať prvou voľbou v očiach zákazníkov

Pozrite si naše realizácie

Cukráreň Delizie

Pre prvú taliansku cukráreň Delizie sme urobili redizajn firemnej identity. Urobili sme nový web, redizajnovali logo a zlepšili fungovanie prevádzky. Rovnako sme nahrali reklamné promo video a vykonali kontrolu účtovníctva a biznis modelu.

Dobrá Pekáreň

Pre klienta Dobrá Pekáreň realizujeme služby zamerané na optimalizáciu procesov, zefektívnenia cash-flow a rozvoj obchodu. Zastrešujeme produktové fotenie, reklamné kampane, kreatívny obsah, rozvoj B2B segmentu.