Naše práce

Webová stránka pre umeleckého dizajnéra

 

Otom – ručne vyrábaná keramika

Na Slovensku sa nachádza veľa šikovných podnikateľov, ktorí pracujú v kultúrnom a kreatívnom priemysle. Jedným z nich je aj zakladateľ spoločnosti Otom,  ktorému sme pomáhali s online predajom a vytvorením webovej stránky.

Tomáš Kučera, ktorý je zároveň jeden z najlepších interiérových dizajnérov na Slovensku, sa rozhodol svoje vedomosti z architektúry premietnuť aj do výroby unikátnych doplnkov z pálenej keramiky. Otom je slovenský produkt v svetovom dizajne.

Výroba novej webovej stránky

ICRA podporuje kultúrny a kreatívny priemysel

Kultúrnemu a kreatívnemu priemyslu sa aktívne venujeme od roku 2018. Odvtedy sme boli zapojení do viacerých projektoch, ktorý tento segment podporujú, vrátane analýzy trhového prostredia slovenskej audiovízie.

Našim cieľom je prepájanie autorov, kreatívcov, start-upov a umelcov s reálnymi trhovými príležitosťami. Pomáhame im s nastavovaním biznis modelov, overovaním konkurencieschopnosti a potenciálu prototypov a nastavovaniu marketingových a predajných stratégií.

Analýza trhového prostredia

Predaj dizajnových produktov s umeleckou hodnotou, je napriek čoraz väčším trendom komplikovaný. Jedná sa totižto o produkty, ktoré majú vo svojej kategórii obrovské množstvo substitútov. Okrem iného tu zohráva veľkú úlohu aj sila značky a komunikačná stratégia. Z toho dôvodu je potrebné, aby mala spoločnosť presne zadefinovanú cieľovú skupinu zákazníkov.

Webdizajn pre Otom.sk

Klientovi sme vyrobili webovú stránku, spolu s eshopom na mieru. Konzultovali sme jej vznik nie len po technickej stránke, ale aj po stránke užívateľskej. Identita spoločnosti je postavená na luxusnom stvárnení keramickej tvorby. Za jednoduchými šperkami sa skrýva množstvo hodín prípravy materiálu, vypaľovania v peci a následne jemné ručné opracovanie šperku. Pri tvorbe eshopu sme kládli veľký dôraz na každý jeden detail. Rovnakým spôsobom sú totižto vyrábané samotné šperky – ručne, precízne a stelesňujú najdôkladnejšiu umeleckú prácu s dôrazom na estetiku a umeleckosť.