Naše práce

Redizajn firemnej identity pre cukráreň Delizie

ICRA Delizie

Prvá talianska cukráreň na Slovensku

Delizie je prvá talianska cukráreň na Slovensku a nachádza sa v centre Prešova. Pre túto spoločnosť sme zrealizovali viacero aktivít. Vytvorili sme novú webovú stránku, vykonali sme redizajn značky, vymysleli sme nový nápojový lístok a vykonali aj analýzu účtovníctva a cenotvorby.
Pôvodná webová stránka mala viacero nedostatkov (problémy v objednávkovom formulári, veľa pluginov, technické nedostatky) a tak sme pre spoločnosť vymysleli a spustili nový web spolu s eshopom. Hlavný dôraz sme kládli na estetiku, dizajn a rýchly nákupný proces. Výsledok si môžete pozrieť v nasledovnom linku.

Nový nápojový lístok a logo

Následne sme sa pustili do redizajnu značky a printových dokumentov. Navhrli sme nové menu, a dizajn nápojového lístka. Opustili sme od pôvodnej grafiky a navrhli nový, moderný a príťažlivý dizajn.

ICRA Delizie
ICRA Delizie
ICRA Delizie

Kreatívne promo video

Vytvorili sme kreatívne promo video. Snažili sme zachytiť autentickú taliansku atmosféru, ktorá robí cukráreň naozaj unikátnou. Napísali sme scenár, nahrali video, pridali zvučnú taliansku hudbu a video bolo na svete.

Analýza trhového prostredia a nastavenie cenotvorby

V Prešove sme vykonali analýzu konkurenčných prevádzok. Na základe našej internej metodiky sme vykonali mystery-shopping konkurenčných cukrární, pričom sme zhodnocovali nasledovné prvky: kvalitu produktov, estetiku prevádzok, cenotvorbu, lokalitu a rozmiestnenie prevádzok, komunikáciu na sociálnych sieťach. Na základe toho sme dokázali identifikovať nedostatky konkurenčných spoločností a využiť ich na zlepšenie zákazníckeho zážitku. Výstupy slúžili aj pri definovaní novej komunikačnej stratégie a úprave cenotvorby

Produktové fotenie

Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra
Delizie Icra