Naše práce

Pracujeme pre najlepšiu pekáreň

Dobrá Pekáreň

Spoločnosť MIPANO s.r.o. so sídlom v Trnave, známa aj ako Dobrá Pekáreň, bola založená v roku 2017. Z malej rodinnej firmy sa za 5 rokov podnikania podarilo vybudovať modernú a obľúbenú pekáreň, a to aj napriek vysokej konkurencii v podobe veľkých obchodných reťazcov. Spoločnosť má aktuálne 2 podnikové predajne v Trnave a v portfóliu nájdete veľa druhov pečiva, chlebov, žemlí, ale aj kysnutých a nekysnutých koláčov.

Pre klienta realizujeme služby zamerané na optimalizáciu procesov, zefektívnenia cash-flow a rozvoj obchodu. Zastrešujeme produktové fotenie, reklamné kampane a kreatívny obsah. Okrem toho sme sa zamerali aj na rozvoj B2B segmentu. Klientovi sme pripravili databázu potenciálnych spoločností v segmente HORECA. Pripravili sme firemnú databázu a zabezpečili aj akvizíciu nových klientov.

Promo video a kreatívne kampane

Základy fungujúceho bizis modelu

Okrem výroby stránky a grafických príspevkov zabezpečujeme aj komplexný návrh brandingu, príbehu značky. Pracujeme s dátami, psychológiou predaja a kreatívnym dizajnom.

Vďaka našej práci dokážeme zvýšiť konkurencieschopnosť firmy na trhu, vzbudiť pozornosť a záujem potenciálnych zákazníkov.

kontaktujte nás

Máte záujem o podobnú službu?