Pracujeme pre najlepšiu pekáreň v Trnave

ICRA Dobrá Pekáreň Trnava

Dobrá Pekáreň Trnava

Spoločnosť MIPANO s.r.o. so sídlom v Trnave, známa aj ako Dobrá Pekáreň, bola založená v roku 2017. Z malej rodinnej firmy sa za 5 rokov podnikania podarilo vybudovať modernú a obľúbenú pekáreň, a to aj napriek vysokej konkurencii v podobe veľkých obchodných reťazcov. Spoločnosť má aktuálne 2 podnikové predajne v Trnave a v portfóliu nájdete veľa druhov pečiva, chlebov, žemlí, ale aj kysnutých a nekysnutých koláčov. Okrem pekárenskej výroby spoločnosť realizuje aj lahôdkovú výrobu: chlebíčky, obložené misy, a rovnako poskytuje catering aj pre firemné podujatia a eventy.

Description

<

Pre klienta sme realizovali služby zamerané na optimalizáciu procesov, zefektívnenia cash-flow a rozvoj obchodu. Následne sme zrealizovali produktové fotenie, nastavili reklamné kampane a začali tvoriť kreatívny obsah. Okrem toho sme sa zamerali aj na rozvoj B2B segmentu. Klientovi sme pripravili databázu potenciálnych spoločností v segmente HORECA. Pripravili sme firemnú databázu a zabezpečili aj akvizíciu nových klientov.

Blockquote

Konkurenčné prostredie v gastro segmente je veľmi silné. Obzvlášť, ak sa jedná o produkty bežnej spotreby, akými je napríklad chlieb a pečivo. Je si preto potrebné uvedomiť, na akých pilieroch bude postavená komunikačná stratégia.

Okrem výroby stránky a grafických príspevkov zabezpečujeme aj komplexný návrh brandingu, príbehu značky. Pracujeme s dátami, psychológiou predaja a kreatívnym dizajnom.

Inovujeme služby

Vďaka našej práci dokážeme zvýšiť konkurencieschopnosť vašej firmy na trhu, vzbudiť pozornosť a záujem potenciálnych zákazníkov.

Retouch

Realizované aktivity

• Optimalizácia procesov
• Výroba firemnej prezentácie
• Nastavenie analytických nástrojov GA4, FB Pixel
• Produktové fotenie
• Výroba a spustenie kreatívnych kampaní
• Rozvoj B2B segmentu

Máte záujem o podobnú službu?

Neváhajte nás kontaktovať!