Podpora predaja pre Trnavskú Viechu

Pre nášho klienta Trnavská Viecha sme zrealizovali viacero aktivít, zameraných na podporu predaja a inovácie služieb. Primárne sa jednalo o zatraktívnenie prevádzky, zlepšenie cesty zákazníka a zážitku z návštevy.

Realizované aktivity:

Redizajn vínnej karty

Prvou požiadavkou klienta bol redizajn vínnej karty. Vyrobili sme tak nový nápojový lístok a zabezpečili aj tlač na luxusný papier.

Nápojový lístok pre letnú ponuku drinkov

Navrhli sme a vyrobili ponukovú kartu pre letné osviežujúce drinky.

Príprava grafiky pre podujatia

Klientovi sme pomohli s prípravou grafických príspevkov na Facebook / Instagram, najmä za účelom propagácie podujatí a eventov, ktoré sa konajú priamo v Trnavskej Vieche.

Produktové fotenie

Pre klienta sme zrealizovali aj produktové fotenie nápojov, kávy a priestorov.

Trnavská Viecha

Trnavská Viecha je tradičná vináreň v Trnave, ktorá ponúka širokú paletu rozlievaných vín, primárne z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa v krásnych historických priestoroch a unikátnosť umiestnenia v hradnej veži, dotvára najmä presklená podlaha, pod ktorou sa nachádzajú pôvodné základy stavby.

V ponuke okrem veľkého množstva vína nájdete aj tapas, syry, a mäsové výrobky ktoré sa dovážajú z Talianska. Vo Vieche sa pravidelne konajú vinárske podujatia, ochutnávky, degustácie, kvízy a zážitkové eventy. Svoje si tak nájdu milovníci vína, ale aj rodiny s deťmi, či zaľúbené páry. V letných mesiacoch je otvorená terasa pri hradbách, ktorá dotvára nádhernú atmosféru interiéru.

Sme veľmi radi, že sme Trnavskej Vieche mohli pomôcť so zlepšením fungovania, zvýšením atraktivity a srdečne vás do nej pozývame!

Máte záujem o podobnú službu?