Odlíšte sa od konkurencie

Odlíšte sa od konkurencie

Téma zákazníckeho správania a rozhodovania je široká. Na bezplatnom webinári sa budeme rozprávať o konkurencieschopnosti. Málokedy sa stáva, že vlastníte produkt, alebo službu, ktoré nemajú alternatívy na trhu. Zákazník pri svojom nákupe zvažuje veľmi veľa faktorov, skúma, porovnáva a svoje peniaze chce mať čo najviac zhodnotené. Čím viac budeme poznať proces tohoto rozhodovania, tým viac budeme v našom obchodovaní presnejší.

Konkurencieschopnosť nie je len o pocite „byť najlepší“. Nedá sa totižto unifikovať. Pre každú jednu firmu to znamená niečo iné. Zhodneme sa však na tom, že sme „asi“ konkurenčne silní, ak dokážeme predávať.

ČO SA DOZVIETE?

  • prečo každý hovorí o inováciách, ale málokto ich naozaj robí
  • ak chcete byť najlepší, musíte toho najlepšieho poraziť
  • konkurencieschopnosť si nekúpite, musíte začať meniť veci
  • ako dať zákazníkovi viac, za rovnaké náklady
  • ako sa stať prvou voľbou v očiach zákazníkov

VÁŠ LEKTOR

Ing. Juraj Kučera – venuje sa rozvoju obchodu, predaja a inováciám v strategickom riadení firiem. Pracoval na mnohých národných, medzinárodných a výskumných projektoch. Spoluautor niekoľkých publikácií. Majiteľ vinárstva a zakladateľ Inovačnej a kreatívnej agentúry. Spoluautor niekoľkých publikácií i podnikateľského podcastu s názvom  „Fraktály“ –  o osobnostiach,  ktoré stoja v tieni zrealizovaných úspešných projektov.

Registrácia TU