Firemná identita, web a dizajn pre vinárstvo

Vinárstvo Alora

Víno Alora je moderné slovenské vinárstvo, založené na základe rodinnej tradície od roku 1941. Nachádza sa v obci Radošovce pri Skalici a venuje sa pestovaniu viniča, výrobe vína (najmä novošľachtencov), vzdelávaniu a podpore slovenského poľnohospodárstva. Pre značku Alora sme vyrobili dizajn manuál, vrátane loga, fontov, etikiet, a zodpovedáme za celú komunikačnú stratégiu.

Description

<

Zadanie klienta bolo jednoduché: vyrobiť jednu z najkrajších webových stránok na slovenskom trhu, s respozívnym dizajnom a integrovaným eshopom. Pri výrobe webu sme vychádzali z histórie, rodinnej tradície, ale snažili sme sa aby stránka vyzerala moderne a pútavo. Prezentáciu webovej stránky nájdete vo videu.

Blockquote

Pre klienta sme vymysleli celý príbeh značky a nastavili dlhodobú komunikačnú stratégiu. Vytvorili sme logo, dizajn etikiet (vrátane zabezpečenia tlače), navrhli vizitky, rollup, bannery, letáky, a všetky online aj printové verzie grafiky.

 

Video prezentácia webu

Okrem výroby stránky a grafických príspevkov zabezpečujeme aj komplexný návrh brandingu, príbehu značky. Pracujeme s dátami, psychológiou predaja a kreatívnym dizajnom.

Inovujeme služby

Vďaka našej práci dokážeme zvýšiť konkurencieschopnosť vašej firmy na trhu, vzbudiť pozornosť a záujem potenciálnych zákazníkov.

Retouch

Realizované aktivity

Výroba webovej stránky
• UI / UX a responzivita
• SEO optlimalizácia
• Analytika, Facebook pixel
• Výroba propagačných letákov
• Výroba vizitiek
• Grafika a príspevky na sociálne siete

Máte záujem o podobnú službu?

Neváhajte nás kontaktovať!